> Nieuwsbrief maart 2019

Beste klant,

 

Pasen en de lente komen eraan. Bij Maxime’s Hobby liggen de zomercollecties van brei- en haakgaren van Katia, Lang en SMC al in de kasten! De keuze is groot en mooi, voor dames en heren, baby’s, kinderen en tieners. De bijbehorende brei- en haakboeken vindt u ook bij ons.

 

Ons hobbyassortiment breidt bijna dagelijks uit. Er is reeds een massa aan nieuwe producten geleverd. We nodigen jullie graag uit om alle nieuwigheden te ontdekken in onze hobby- en handwerkwinkel op de Guilleminlaan 237 te Geraardsbergen.

 

De openingsuren zijn ietwat aangepast de komende tijd omdat er redelijk wat opleidingen voor ons gepland staan. We doen ons best jullie tijdig op de hoogte te brengen via volgende kanalen:

– via affiches in onze winkel

– op jullie kassaticket, nl. onderaan plaatsen wij opmerkingen mbt demo’s, extra openingsuren, parkingverkoop, opendeurweek, …

– via onze Facebookpagina “Maxime’s Hobby Leroux”. Hierop posten we regelmatig nieuwigheden, weetjes, aankondigingen, speciale data en openingsuren, acties, …

– via onze website www.maximeshobby.com . Deze is recent helemaal vernieuwd. Mocht u problemen ondervinden om onze site op internet te vinden, raden we u aan om het http-adres volledig opnieuw in de adresbalk in te voeren.
Op onze site kondigen we ook al onze geplande evenementen aan zoals gratis demo’s, cursussen en workshops, parkingverkoop, laatavond-openingen, opendeurweek, …

 

Komende periode bieden wij u:

elke dinsdagavond BREI- en HAAKCLUB van 18 uur tot 20u30. Tijdens dit moment bieden wij u de gelegenheid om te breien, haken, borduren, pixelen, Diamond Dotten, … Alle info vindt u in onze winkels

 

Woensdag 6 maart 2019: gratis demonstratie FoamClay, Silk Clay, Pearl Clay, tussen 14 uur en 17 uur in onze winkel op de Guilleminlaan 237 te Geraardsbergen. De programmatie van andere technieken volgt zo snel mogelijk. Deze gaan telkens door op een woensdagnamiddag tussen 14 uur en 17 uur in onze hobbywinkel op de Guilleminlaan 237 te Geraardsbergen. Voor meer info mag u ook steeds vrijblijvend langskomen

 

Vrijdag 8 maart 2019: al onze afdelingen zijn gesloten in de voormiddag tot 15 uur wegens een opleiding voor het nieuwe pompcontroller-systeem voor ons benzinestation

 

Vrijdag 8 maart 2019: al onze afdelingen OPEN van 15 uur tot 20 uur, dus een laatavond-opening van onze hobby- en handwerkwinkel op de Guilleminlaan te Geraardsbergen

 

Woensdag 20 maart 2019 is onze hobby- en handwerkwinkel op de Guilleminlaan te Geraardsbergen gesloten wegens een opleiding die we volgen bij Unizo

 

Donderdag 21 maart 2019: workshop juwelen maken van 10 uur tot 12 uur in beperkte groep in onze hobbywinkel op de Guilleminlaan 237 te Geraardsbergen. U kan kiezen uit een ring en/of armband. De voorbeelden vindt u in onze winkel en op onze website www.maximeshobby.com en op onze Facebookpagina “Maxime’s Hobby Leroux”. We vragen u om op voorhand in te schrijven en om uw benodigde materiaal op voorhand aan te kopen in onze winkel. Op donderdagvoormiddag is onze winkel immers gesloten.

 

Maandag 25 maart 2019: workshop ringen maken met de Peyote-techniek van 14 uur tot 16 uur in beperkte groep in onze hobbywinkel op de Guilleminlaan 237 te Geraardsbergen. U kan kiezen uit meerdere kleurcombinaties. De voorbeelden vindt u in onze winkel en op onze website www.maximeshobby.com en op onze Facebookpagina “Maxime’s Hobby Leroux”. We vragen u om op voorhand in te schrijven en om uw benodigde materiaal op voorhand aan te kopen in onze winkel. Op maandag is onze winkel immers gesloten.

 

Maandag 8 april 2019 is onze outlet in de Brugstraat 37 te Geraardsbergen open van 9 uur tot 13 uur. Hier kan u echte koopjes doen aan brei- en haakgaren

 

Maandag 6 mei 2019 is onze outlet in de Brugstraat 37 te Geraardsbergen open van 9 uur tot 13 uur. Hier kan u echte koopjes doen aan brei- en haakgaren

 

Zondag 12 mei 2019 PARKINGVERKOOP van winter-, zomer-, kousen-, brei- en haakgaren tussen 10 uur en 17 uur. Deze verkoop aan -20%, -30%, -40% en -50% gaat buiten door, onder het afdak van ons benzinestation. Gelieve eraan te denken dat het nog fris zou kunnen zijn.

 

Maandag 17 juni 2019 is onze outlet in de Brugstraat 37 te Geraardsbergen open van 9 uur tot 13 uur. Hier kan u echte koopjes doen aan brei- en haakgaren

 

OPENDEURWEEK van dinsdag 8 oktober tot en met zondag 13 oktober 2019. Elke dag van 10 uur tot 18 uur met heel wat gratis demonstraties verspreid over de hele week. Meer info volgt.

 

Tot slot willen wij jullie hartelijk uitnodigen om een bezoekje te brengen aan onze winkels.

 

Met creatieve groetjes,

Uw Maxime’s Hobbyteam

www.maximeshobby.com

Vind ons leuk op “Maxime’s Hobby Leroux”

Tel.: 054/41.11.45, Fax: 054/41.91.70

Bel nu
Adres